Wątek: [Storytelling]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2010, 22:17   #4
Artenol
 
Reputacja: 1 Artenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetnyArtenol jest po prostu świetny
Konwencja: Czarny Horyzont
Dziękuję, to tłumaczy ok. 90% wątpliwości. Tytuł - banalna sprawa, po prostu wpisałem storyteling i kliknąłem Enter - nie będę zaśmiecał forum, tylko po to, żeby ludzie mogli sobie przeczytać tytuł... Jeśli ktoś nie zna konwencji Czarnego Horyzontu - wystarczy wpisać w google, nic skomplikowanego, jednak jeśli to za trudne, należy zapytać.
@Kovix - wszystko okraszone idealną polszczyzną - tak, tak, rozumiem, że znasz dużo nie-Słowian, którzy w ciągu roku nauczyli się mówić bezbłędnie po polsku...
Przedstawienie świata - konwencja: Czarny Horyzont
Dobry literacko wstęp - każdy generał siedzi co najmniej kilka godzin nad odprawą dla komandosów, używa wyszukanego słownictwa itp.
Klarowne wytłumaczenie - Uznałem, że wszyscy doskonale wiedzą, że w sesjach oczekuje się przede wszystkim ciekawej historii i karty, która będzie logiczna (np. w historii będzie o tym, że przeszedł rygorystyczny kurs dla komandosów, a w opisie, że stosunkowo słaby fizycznie). Zasady przyjmowania KP i to, czego oczekuję od graczy, to nie przypadkiem to samo?
@Imuviel
Fagi - nie wiem, nie znam pochodzenia tego słowa, pochodzi ono z książki o której jest oparta sesja. O tak, chłopaki w Radomiu NAGLE zaczęli skręcać bronie... Fabryka Broni Łucznik – Wikipedia, wolna encyklopedia Całkowicie znienacka, nie wszyscy zdążyli się zorientować, że robią to od niemal 80 lat... Informacje o świecie, jedno słowo, K O N W E N C J A, na wypadek, gdybyś nie zauważył, na samej górze pierwszego posta. Zaburczał?
- Bur, bur
Burowie – Wikipedia, wolna encyklopedia Tak się składa, że słowo "zaburczał", nie ma związku ze słowem "bur", a ze słowem "burk", które jest, notabene, onomatopeją. Oznacza ono, ni mneij, ni więcej, a nieprzyjemne wypowiedzenie swoich racji w sposób gburowaty, czyli nieprzyjemny dla otoczenia.

BTW. Mam już pierwsze podanie, widać co niektórzy zdołali samemu dojść do wniosku jakie są moje wymagania w stosunku do graczy
 

Ostatnio edytowane przez Artenol : 27-08-2010 o 22:21.
Artenol jest offline