Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2010, 11:34   #24
Hesus
 
Hesus's Avatar
 
Reputacja: 1 Hesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Miałem ten sam problem, tyle że szukałem także w necie, ale za żadne skarby nie udało mi się znaleźć. Straciłem nadzieję, próbowałem nawet zacząć pisać nowego, aż tak byłem z zdesperowany. I pojawiła się ONA, zapytała kiedy wrzucę swojego posta, szlochając odpowiedziałem, że nie mam, nie wiem, że okrutny los z nawiązką odebrał swoją zapłatę za wszystkie moje złe uczynki.
Poświęciła się dla mnie, wyruszyła na niebezpieczną wyprawę po necie i wyrwał z jego trzewi calutkiego i zdrowego posta mojego.Dziękuje Ci raz jeszcze Hija. Cz jesteś coś w stanie zrobić dla Idylli?
 
__________________
Nikt nie jest nieśmiertelny.ODWAGI!
Hesus jest offline