Wątek: Muzyka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2010, 14:30   #3
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Słuszna postawa użytkownika Yoshish przynosi chlubę tej społeczności. Idźcie tą drogą.

Wspomniano White Stripes, które jak wiadomo jest świetne. Świetny jest też poboczny projekt Jacka White'a, panny z The Kills, jakiegoś typa z Racounters i kogoś tam jeszcze. The Dead Weather, który był w tym roku na Hexie w Gdyni.

YouTube - The Dead Weather - Will There Be Enough Water? (United Record Pressing) - Mistrzowski blues-rockowy wałek, w sam raz na taką pogodę jak teraz. Podobno nowa płyta, której jeszcze nie miałem okazji sprawdzić poszła w tym kierunku.
YouTube - The Dead Weather - I Cut Like A Buffalo [OFFICIAL VIDEO]
YouTube - The Dead Weather - Treat Me Like Your Mother - Te dwa utwory już bardziej rockowe wlepiam, aby pokazać Dead Weather z różnych stron.

- - -

To pozostając przy blues-rocku i pewnej dawce psychodelii ponownie polecę Kim Nowak. Fisz i Emade tu są, a są tu dobrzy. Polskie, po polsku i dobre na wieczór <ale nie taneczny>.

YouTube - KIM NOWAK - Szczur
YouTube - Kim Nowak - Sierpień

- - -

Dobra, to dalej ciągnąc ten temat! Radio Moscow. Psychedelic blues rock. Nie chce mi się pisać o tym, można sobie sprawdzić.

Radio Moscow op MySpace Music – Gratis gestreamde MP3’s, foto’s en Videoclips

- - -

Na koniec Elvis Deluxe, którego też już zachwalałem. Najlepszy stoner rock w Polsce. A wrzucam ponownie, bo na jesieni nowa płyta i jaram się nieprzyzwoicie.

YouTube - Elvis Deluxe - Search And Destroy (The Stooges cover) - Tu najnowszy z ich dostępnych kawałków (cover The Stooges, czyli bandy Iggy'ego Popa).
Elvis Deluxe recording new LP!!! op MySpace Music – Gratis gestreamde MP3’s, foto’s en Videoclips - A tu majspajs, gdzie kawalin jest więcej. Specjalne miejsce w moim sercu ma 'The Mountain'.
 
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem