Wątek: Polska muzyka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2010, 17:17   #51
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Przykro mi z powodu Twoich złych doświadczeń. Ja korzystam z tego last.fm'a nie do dyskutowania nad tym 'czy hip-hop to gówno' czy po to, by słuchać, co mądre głowy mają do powiedzenia nt. moich upodobań. Jest inna opcja. Oto system wybiera dla Ciebie całkiem pokaźną kolekcję zespołów 'podobnych' + stałe informowanie o koncertach różnych wykonawców w Twoim mieście. No i np. możliwość przeszukania bibliotek osób o podobnych gustach do Twoich w poszukiwaniu czegoś nowego.

No i widzę, że dalej nawijasz mi o jakimś andergrandzie, co jest cięte? Pachnie to jakąś rewoltą przeciw snobom szpanującym wysublimowanymi gustami, które pożyczyli od starszych kolegów. Ale ja nie nakazuję nikomu słuchać tego, co modne (swoją drogą to niczego nie nakazuję), ale sięgnąć trochę dalej w tym, co się lubi. Tutaj przewijają się przez pięć stron te same nazwy objazdowych, juwenaliowych kapel i artystów, którzy są na scenie od 20 lat.
 
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem