Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2010, 00:12   #29
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Ding dong. Komu bije dzwon? Nadszedł czas na ostateczne uzupełnienie.

Lista Zainteresowanych:
- Henshin: Kompletna karta.
- Gratisowa Kawka: Rezygnacja.
- Suryiel: Kompletna karta.
- Songo_looz: Kompletna karta.
- Ajas: Kompletna karta.
- Mike: Kompletna karta.
- Famir: Kompletna karta.
- Leonidas: Kompletna karta.
- Fiath: Kompletna karta.
- Nemo: Kompletna karta.


Mieliśmy sporą ilość materiałów dosłanych na ostatnią chwilę, ale zawsze tak jest. Wszystko dobre co się dobrze kończy. Nadszedł więc czas na ogłoszenie wyników. Eghm. Werble proszę...

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=-YCN-a0NsNk[/MEDIA]

Do sesji dostały się następujące osoby (w kolejności otrzymanych zgłoszeń):

-Suryiel: Za kochaną, rozpieszczoną córeczkę pobłażliwych rodziców, która ma w zwyczaju mocno tupać nóżką. Ładna Dragon Ball'owa historia!
-Ajas: Całkiem niezły styl pisania, dostarczona historia postaci wybijająca się na tle tabunu ledwie kontrolujących się, słyszących głosy świrów którzy nawiedzili moją skrzynkę.
-Famir: Za jego pierwszą postać od dawien dawna która nie jest socjopatycznym mordercą czerpiących inspirację z moich socjopatycznych morderców. Oby tylko nie stała się takim w trakcie!
-Fiath: Po raz kolejny zadecydował pomysł i wcielenie go w życie. Lekki i przyjemny styl pisania, ciekawa historia postaci. Rysunek Igora zerżnięty (chyba z SMT -_-), rysunku postaci nie kojarzę, co się chwali. Ogólnie Good Job. Keep it up!
-Nemo: Tu się wahałem, naprawdę. W innych warunkach koncept zostałby przeze mnie zestrzelony na samym starcie z donośnym WHAT... jednak w odniesieniu do tej sesji pasował wręcz idealnie.

Oto piątka zwycięzców. Gratuluję, naprawdę jestem z was dumny!
Oczywiście zgłaszających się było znacznie więcej, ale tak jak napisałem wcześniej... zadecydowała jakość nadesłanych materiałów. Jeśli ktoś z pechowców zechce, może zostać wpisany przeze mnie na listę graczy rezerwowych i wyjść do gry w przypadku wypadnięcia wcześniejszego uczestnika.

To chyba wszystko. Jeszcze raz gratuluję osobom które się dostały!
Pierwszy post w sesji pojawi się jutro pod wieczór, czekajcie cierpliwie!
Obsługę proszę o zamknięcie rekrutacji.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri
Highlander jest offline