Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2010, 18:03   #17
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Ci marynarze od początku byli dla Harila podejrzani. Wiedział jacy są ludzie w Mulmaster, znał te miny, widział je wiele razy i zawsze zwiastowały coś złego. Słysząc ich śmiech zacisnął pięści ~Zaraz coś się wydarzy…~ Miał racje.

Poczuł uderzenie w plecy jakby ktoś go kopnął, poleciał do przodu i upadł na swych towarzyszy, po chwili każdy spadł niżej. W Harilu wręcz się zagotowało, od samego przyjazdu nosił w sobie niepokój i złość. Pamiętał twarze tamtych ludzi, jeśli uda im się wydostać… trzeba będzie się zemścić.

Nic nie widział w ciemności, słyszał dziwnie dźwięki i swoich towarzyszy. Wreszcie dzięki Nelannie rozjaśniło się. Każdy dostrzegł niewielkie przypominające smoki stworzenia. Włócznik podniósł się szybko i oburącz chwycił broń. Wejrzał w czerwone ślepia potwora i zaatakował [19]. Grot włóczni wbił się [7] w ciało przeciwnika. Krew obficie skropiła podłoże.

Przeniósł ciężar ciała na prawą stopę oczekując kontrataku.

Użycie atutu: Uniki(+1KP) - pseudosmok znajdujący się obok mnie.
W rzucie na atak dałem przez przypadek +5 zamiast +4, ale i tak trafiłem po odjęciu jedynki
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline