Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2010, 07:13   #2
Akwus
 
Akwus's Avatar
 
Reputacja: 1 Akwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie coś
Lista zgłoszonych, choć nie omówionych pod względem postaci Graczy:
1. cohen
2. dreamwalker
3. Akwus - jako gruby, stary i kulawy gość, który z szyderczym uśmiechem będzie nabijał się z młodych gniewnych, czy nawet starszych, acz chorobliwie ambitnych i przesadnych kombinatorów. Miłośnik prostych acz skutecznych metod wedle "starej szkoły" :]
4...

Cóż mam powiedzieć, nie planowałem grać, acz ktoś ma tu dar przekonywania, więc właśnie zmieniam mój grafik w pracy żeby mieć wolne wieczory. Dla graczy, którzy mnie jeszcze nie znają - potrafię czasem wkurzyć jeśli nie podchodzi się z odpowiednim dystansem do sprawy, zdecydowanie bardziej stawiam na ładną historię niż na jakikolwiek sukces postaci, zdarza mi się tykać postaci innych graczy, acz będę baaardzo się pilnował w nowym towarzystwie. Na pewno wspomogę zaś MG w temacie pakowania nas w kłopoty, no tak już mam i nic na to nie poradzę - lubię jak się coś dzieje i zmusza nas do kombinowania
 
Akwus jest offline