Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2010, 08:12   #10
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Adr Zobacz post
Pogoda była kiepska, ale przynajmniej zwiedziłem sobie zamek. Część eksponatów ciekawa, ale aranżacja wystaw mnie nie zachwyciła. No może poza tym że na ostatnim piętrze mają bardzo strome schody
Weź mi nawet nie mów o tych schodach, już patrząc na nie było mi niedobrze! Choć ekspozycja faktycznie ciekawa. Kolejny dowód na istnienie berserków, bo ja przepraszam, ale kto inny mógł unieść i machać dwurękiem, który był większy od samej Gamerci?!
Bajdełej miło było w końcu się poznać face-face.
Buziaki dla Siostrzyczki.

Cytat:
Napisał Lynka Zobacz post
A jak oceniacie festiwal? Podobało Wam się? Który z artystów najbardziej?
I pytanie do stałych bywalców festiwalu: Jak oceniacie tego roczną edycję względem pozostałych?
Jak oceniam festiwal? Pozytywnie. Wiadomo, że ciężko rozkręcić imprezę jak co chwila pada i generalnie jest brzydko. Tutaj się to udało - może bez fajerwerków, ale się udało.
A kto mi się podobał... Hmm ciężko ocenić, niemniej szacun dla gościa śpiewającego kontr-tenorem. Może nie bardzo jego występ pasował do festiwalu, gdzie ludzie przychodzą raczej poskakać niż podziwiać warunki głosowe, ale... bił na łeb i szyję tym co wyciągał oraz jak czysto to robił.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline