Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2010, 10:46   #33
Elthian
 
Elthian's Avatar
 
Reputacja: 1 Elthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodze

Wszystko co niezielone zajęte przez najróżniejsze zajęcia. Prawdopodobnie z czasem planik się zmieni, bo muszę się jeszcze skonsultować z nauczycielką od angielskiego.

Tyle co mogę powiedzieć... Na polach pomarańczowych, żółtych odpowiadam na SMSy, na polach czerwonych (z wyjątkiem niedzieli) odpowiadam tylko w czasie przerw (na załamaniach godzin przeważnie).
Na polach niebieskich nie odpowiadam (tych pól przyjdzie więcej z czasem).
Na polach zielonych zwykle siedzę przed kompem i można słać wiadomości na GG, nawet jak niedostępny bo być może zapomniałem zmienić status z niewidocznego. Czasami też w wolnym czasie gdzieś wyjdę (nie jestem nerdem :P) więc może mnie nie być, aczkolwiek ten czas jest "dla was" do wszelkich konsultacji z MG.

Życzę wszystkim uczniom miłego roku szkolnego, a studentom przypominam, że nie ma co się cieszyć bo będziecie mieć zaliczenia więc nie macie lepiej

PS. Na polach fioletowych jeszcze śpię
 

Ostatnio edytowane przez Elthian : 01-09-2010 o 10:49.
Elthian jest offline