Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2010, 21:07   #14
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Phi, nie obrażaj mnie Fiannr. Z tego co mi wiadomo do chwili obecnej to jest co najmniej 10 zniechęconych tą rekrutacją osób

Jedna osoba to zdecydowanie za niskie progi jak na statystyki tej antyrekrutki. Ba wśród osób, które podesłały karty są takie, które prosto w twarz powiedziały mi, że to moja najgorsza rekrutacja i dają mi kredyt zaufania dostarczając kartę

I chwała im za to ! Lubię grać z ludźmi którzy szanują MG na tyle by z nim po ludzku pogadać a gdy trzeba to potrafili się oburzyć Szczerość na linii MG <--> gracz jest moim zdaniem najważniejszą kwestią.

Terpodian, Vivi podesłali karty, w szranki PBF stanie po raz pierwszy również świerzak pod kruczym rynsztunkiem (ciekawi mnie wizja kruka odegrana przez inną osobę - tak swoją drogą
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 01-09-2010 o 21:08. Powód: ech te ogonki
kabasz jest offline