Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2010, 21:25   #24
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Niniejszym pozwolę więc sobie na małe podsumowanie, byśmy mogli w sposób spójny i prosty pokazać potencjalnym zainteresowanym co już jest a co jest do obsadzenia. Karczma, wiadomo miejsce ciekawe i bogate w atrakcje.

1. Cohen, jako Domenico Scaloni: starszy z braci, człek rodzinny w całym tego słowa znaczeniu, kucharz o wysublimowanym smaku.
2. Malahaj, jako Vittorio Scaloni: młodszy z braci, kucharz o nieco psychopatycznej naturze.
3. Gantolandon, jako kuzyn ….. : były strażnik, człek … przydatny.
4. Akwus, jako Dominic Scaloni: najstarszy z braci, ale to brat przyrodni, specjalista od papierkowej roboty, gadżeciarz i bibliofil
5. Marjan, jako kuzyn Vito: może nie najbliższy członek rodziny, ale jednak członek…

Kto następny? Kto się zgłasza?
Ja! Zakrzyknął w głos koziołek.
Miał maleńką cienką bródkę
A wołano nań Matołek…


Kto zatem chce zostać jeszcze zaliczony do grona matołków? Kto ma sercu odwagę i honor na drugie imię? Który?!

Czekamy, czekamy…


Poza tym urodziła mi się druga kwestia. Mamy dwóch Wiktorów i dwóch Dominików. Włoski ma tyle pięknych imion, jak nie przymierzając Biaggio. Itp. Mnie to nie przeszkadza, ale może wam przeszkadzać w sesji, jak sądzę. Choć z drugiej strony od czego są ksywki?


Pozdrawiam
B
.

P.S.: Poczekamy może jeszcze do jutra, na sensowne postaci, może do soboty. Później jednak już ruszamy pełną parą.

End
.
P.P.S.: Karta postaci może być w PCP. Z historią będzie licho...
Gdzie tu wcisnąć te 2-3 zdania?
.
 
Bielon jest offline