Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2010, 00:23   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Wasza... przeglądarka!

Tak jest, oto sonda na temat przeglądarek

Sporo słyszałem o tym jaki to Firefox jest cudowny, a inne są brzydkie... a z drugiej strony to jednak Opera ma w sobie to coś... a ktoś jeszcze wychwalał Google Chrome, albo Safari.
Z pewnością są też zwolennicy czegoś takiego jak Internet Explorer... tylko nie wiem czemu mieliby nimi być

A może są jeszcze Inne przeglądarki, o których nie słyszałem, a do których pałacie miłością?

Hę? Ludzie?

Żeby nie było, ja zacznę
Moją przeglądarką jest... Google Chrome! Jak to się stało? Firefoxa nie lubię. Ma za dużo wszystkiego w sobie i w gruncie rzeczy nic ciekawego dla mnie do zaoferowania.
Przez długi czas używałem Opery i pewnie bym ją tu teraz wymieniał jako swoją wybrankę, jednak jakiś czas temu zaczęła mi strasznie obciążać procesor... i wylądowałem z Chrome, który dla mnie ma w sobie niemal wszystkie zalety Opery, a jednocześnie jest szybki i lekkostrawny dla procesorka
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 03-09-2010 o 00:42.
Gettor jest offline