Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2010, 13:14   #29
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
No to jedziemy. Czas do wtorku.
Wasi przeciwnicy to przeciwnicy równorzędni pod względem umiejętności. Słabsze uzbrojenie, brak pancerzy, ale za to doskonała znajomość takich właśnie bijatyk w ciasnych uliczkach. Chciałbym aby w tej sesji przeciwnicy nie byli tylko przerywnikiem, a stali się jakimś wyzwaniem z krwi i kości, a walki dzięki temu stałyby się ciekawsze.
Można wychodzić w poście nieco naprzód w potyczce, ale... po ustaleniu ze mną. Każdy wykonuje też 2 rzuty k100 (po ich wykonaniu, można ze mną ustalić konkretniejsze wyniki do wrzucenia w poście), można je też małą czcionką wpisać na koniec posta.

Aha, przy ustaleniu ze mną walkę opiszecie potem już niemal sami. Można też nie ustalać, ale wtedy prosiłbym coś więcej niż "ruszył na niego z mieczem". Bo to daje mi pewną możliwość interpretacji, ograniczaną tylko rzutami.

W razie wątpliwości chętnie odpowiem na pytania, po 1 walce myślę, że będzie już wszystko jasne. Chcę tu uniknąć graczy piszących posty w których zabijają wrogów tak jakby kosili trawę.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead

Ostatnio edytowane przez Sekal : 03-09-2010 o 13:18.
Sekal jest offline