Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2010, 00:44   #3
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Milly Zobacz post
Natomiast beta ma mnóstwo (moim skromnym zdaniem) niedoróbek, np. kiedy wybierze się opcję z ukrytym menu, znika jednocześnie przycisk X do wyłączania przeglądarki (oraz minimalizowania), a pod rozwijanym menu nie ma wszystkich opcji, np. ostatnio zamknięte karty w historii i innych, które nieraz używałam. Nie wspomnę już o niedziałających wtyczkach. No i wydaje mi się, że ta beta trochę bardziej zamula.
Nie znika X i minimalizacja Po prostu Beta FF4 nie jest zgodnia z Personas Firefoxa 3.6 (czyli ze skórkami). Musisz po prostu włączyć domyślny styl Firefoxa i będziesz miała guziczki.
Poza tym ja jakoś mam ostatnio zamknięte karty... aaaa już wiem. Wciśnij sobie lewy alt na klawiaturze Poza tym skrót ctrl+shift+t saves the day.
No i większość wtyczek działa, tylko trzeba je przekonać, żeby się zainstalowały :P
No i uwielbiam to co umożliwia skrót ctrl+spacja.

Widać już chyba, że używam na co dzień bety FF 4.0. W międzyczasie próbowałem się przesiąść na Operę i Chrome, ale obu przeglądarkom zawsze czegoś brakowało czego ja potrzebowałem.
 

Ostatnio edytowane przez fleischman : 04-09-2010 o 00:47.
fleischman jest offline