Wątek: Muzyka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2010, 16:15   #7
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
DOWN kozak, wiadomo. Ale Crowbar > Down

Potem coś wlepię.


Edit:
No, to coś wlepiam.
@Cheetah: Niewielki miałem kontakt z AB, ale pewnie w przyszłości nadrobię. Towar wart sprawdzenia, to pewnik.


No i liny ode mnie, obrazujące na dobrą sprawę, co teraz mam w głośnikach:

Refused, mistrzowie punkowej eksperymentacji ze Szwecji. Zespół już się rozpadł parę lat temu, ale i tak go nie znacie, więc musicie poznać.

YouTube - Refused - "New Noise" Burning Heart Records
YouTube - Refused - Summerholidays vs Punkroutine
REFUSED op MySpace Music – Gratis gestreamde MP3’s, foto’s en Videoclips

- - -

Capital op MySpace Music – Gratis gestreamde MP3’s, foto’s en Videoclips - Było przed resetem forum, a teraz jest na nowo. Niedługo koncert, więc sobie odświeżyłem. Jeśli do kogoś mają trafiać te znaczki 'Teraz Polska' to w pierwszej kolejności do tych typków grających dobry rock/post-hardcore w klimacie wczesnych lat 90.

- - -

The Black Tapes op MySpace Music – Gratis gestreamde MP3’s, foto’s en Videoclips - Nowa płyta w październiku, więc 'podbiję', choć też już tu byli przed awarią. Na żywo petarda, szczególnie w małych klubach. W innych nie widziałem, więc może też. Inspirację The Hives czuć na kilometr.
 

Ostatnio edytowane przez Panicz : 10-09-2010 o 18:26.
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem