Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2010, 12:14   #16
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Widzę, że zbiera nam się już całkiem ciekawa gromadka. Przynajmniej wśród chętnych, bo KP mam póki co niewiele

Pytano mnie o kryteria przyjęcia chętnych. Są proste.

1. Upewniam się (w miarę możliwości), czy gracz jest początkujący.
2. Sprawdzam jakość części opisowej przysłanej mi KP.

I nic więcej. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jak opiszecie waszą postać. Ważne, by opis pozbawiony był błędów i przekonał mnie do waszego zaangażowania w projekt. Zakładam, że ktoś, komu nie chce się usiąść nad kp, nie będzie też skory do starania się w czasie pisania postów w grze.

Opis nie musi być wybitny, ale nie powinien być też napisany "na odwal się". I już na pewno nie powinien zawierać błędów, które wyłapałby spokojnie którykolwiek darmowy program do sprawdzania pisowni.

Niektórzy chcieli też wiedzieć, jak właściwie rozpisać tę część opisową. Jak wam wygodniej. Może to być krótka historia postaci, połączona z jej charakterystyką, ale możecie opisać też scenkę w karczmie, w której wasza postać opowiada swoją historię jakiemuś towarzyszowi od kufla.

Miejsc będzie prawdopodobnie 5 lub 6.

EDIT:

Dostałem już zgłoszenia następujących profesji:

- uczeń czarodzieja - jest mechanika i część opisowa
- łowca nagród - jest mechanika i część opisowa
- najemnik - jest na razie sama mechanika
- kanciarz - jest mechanika i opis
- cyrkowiec - jest i mechanika i opis
- żołnierz - mechanika i opis
- szlachcic - mechanika i opis

Tę listę będę aktualizował na bieżąco. Warto pamiętać, że jest orientacyjna, bo nie wszystkie z przysłanych postaci muszą się przecież dostać do sesji. Wybrane zostaną tylko najlepsze
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 08-09-2010 o 14:11.
Tadeus jest offline