Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2010, 14:26   #39
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Arm1tage - abyśmy się zrozumieli - nie zamierzam się wcinać do Twojego prowadzenia,

ALE

nie wymagaj ode mnie pisania o odczuciach dotyczących innych postaci czy sytuacji skoro nie mam praktycznie żadnych danych, aby takie odczucia przedstawić...


Część z nich (odczuć) została zawarta w postach z rozmowy. Główne odczucie - w początku obecnego posta... Dla Armanda to była strata czasu z kukłami, bo nic, co miałoby znaczenie nie zostało powiedziane podczas tej kolacji.

Ponieważ dla postaci niemożliwym jest nieocenienie spotkanych osób musiałem uciec się do durnego wybiegu spicia Armanda, abym miał szansę na jakąś retrospekcję i ponowną ocenę... Teraz nie postaje mi nic innego jak czekać na posty reszty... :/
 
Aschaar jest offline