Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2010, 17:36   #8
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Cóż, każda ma dziury to i owszem. Ale jest też jedna ciekawa właściwość – największa szansa na użycie dziury mają najpopularniejsze przeglądarki. To jeden z powodów dla których IE jest w sumie niebezpieczny (większa uwaga) ale też smutek, że jest naprawdę mało dobrych przeglądarek.
Ja korzystam zazwyczaj z Opery. Dobre możliwości synchronizacji, szybkość (chociaż różnice z FF i Chrome są dla człowieka pomijalne), przyzwyczajenie i łatwy dostęp do pewnych rzeczy bez których trudno się obejść mi obecnie bez identycznej formy jaka występuje w Operze – kosz, szybkie wybieranie, notatki i widżety.
W sumie z FF również korzystam, wtyczki tej przeglądarki to moc ale niektóre opcje z nich są nadzwyczaj w świecie niewygodne. Poza tym w pełni rozbudowany FF to kombajn i to mi osobiście się nie podoba. Wolę minimalizm Opery.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline