Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2010, 19:24   #7
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
To jakiś żart? Prowokacja, [ciach] Naprawdę nie wiem.
To co napisałeś nie nic, *nic* wspólnego z systemem, a tymbardziej z mechaniką. Scenariusz rodem z Aliens, gdzie ktoś sprowadza ze sobą coś straszego i... Znów się dzieje coś. Nie wiem czy starasz się być oryginalny, pomysłowy czy kij wie co, ale polecam przed kontaktami ludzkimi w internecie nieco poczytać o tym, o czym chcesz napisać. Sprawdź w słowniku co to autorskie uniwersum, system RPG i podobne pierdoły. Uniwersum to stworzył Tolkien, a system to przykładowo D&D. To nie takie trudne...

EDIT: Jako że odpisałem 2 minuty po poście, którego nie zauważyłem. xd
Chłopie, zastanów się co mówisz. Chciałbyś odgrywać historię z góry spisaną z wiadomym zakończeniem, nieważne jak [ciach] by była? Nikogo coś takiego nie interesuje, dlaczego? Bo to jest działka Mistrza Gry. Świat to teren, otoczenie, tło dla historii, którą de vacto ma stworzyć MG, a nie ten, kto stworzył uniwersum. Tak w ogóle to trudno to nazwać uniwersum. Przeleciałeś parę lat do przodu, powiedziałeś, że ludzie polecieli na marsa i... Tyle, dosłownie, to cały twój znakomity świat. Błagam, powiedz mi, że żartujesz.


EDIT by merill:Powiem tylko raz żebyś zrozumiał. Przeczytaj regulamin i się stosuj. Uważaj na słowa w dyskusji, to ma być polemika a nie obrażanie współrozmówcy. I polecam ponowne przyswojenie zasad poprawnej polszczyzny tak na koniec.
 

Ostatnio edytowane przez merill : 06-09-2010 o 20:18.
Ghoster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem