Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2010, 01:33   #4
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Widać już jak będzie wyglądał prolog.

Mianowicie 9 sesji solowych i jedna dwójkowa. Wszystko scalone w jedną sesję.
Przynajmniej będzie tak przez pewien czas.

Widać również (w większości przypadków), że sami zrobiliście sobie przygodę do prologu. Ja tylko wybrałem jedną z przygotowanych przez was.
Starałem się wybrać jak najciekawsze i mogące nieść jak najwięcej rozwiązań.

W niektórych częściach wcale to wynikanie z historii nie jest takie oczywiste, jak w przypadku pteroslawa, ale wkrótce wszystko wyjdzie

Sami widzicie, moje apele o niedokończone wątki oraz bogactwo postaci były tak naprawdę prośbą, byście sobie wygodnie posłali.
Teraz dobranoc.
Zobaczymy jak się na tym wyśpicie

Ten post nauczył mnie jednej rzeczy. Jeśli nie chcę siedzieć do późna, muszę sobie te wszystkie sesje solowe rozłożyć na dwa lub trzy dni.
Do tej pory takiej konieczności nie było.
Wystarczyło stare, dobre "od południa do wieczora z przerwami".

Dodam jeden punkt do ogłoszeń, ale również umieszczę go tutaj: W sprawie dialogów czy innych wątpliwości, zapraszam na gg
Najlepiej wieczorami, wtedy zazwyczaj jestem.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 07-09-2010 o 01:38.
Alaron Elessedil jest offline