Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2010, 16:55   #6
Vampire
 
Vampire's Avatar
 
Reputacja: 1 Vampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znany
Dobrze, cieszę się, że mamy cały skład w komplecie. Zapomniałem napisać jeszcze jednego w pierwszym poście, za co bardzo Was przepraszam. Daję Wam możliwość stworzenia nowej postaci. Jeżeli ktoś się zdeklaruje, że nie chce grać starą postacią, a jakąś nową, to nie ma sprawy. Postaci, którymi graliście ostatnio zostaną po prostu znpc'owane przeze mnie bez najmniejszego problemu. Deklarujcie się tutaj, żeby każdy widział jak wygląda sytuacja. Daję Wam czas do zdeklarowania się najbliższego poniedziałku, to jest 13 września. Na postaci macie całe dwa tygodnie, chyba, że wszyscy zechcą grać postaciami, którymi zaczęli, to wtedy startujemy jak najszybciej. Termin przysyłania mi nowych postaci zatwierdzam na 21 września. Postaci wysyłajcie na maila: vampire.trydium@o2.pl
Pozdrawiam, Vampire
 
Vampire jest offline