Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2010, 17:58   #3
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
@1. Jeśli mają podręcznik do drugiej edycji, to mogą sobie przepisać ekwipunek jaki spisany jest przy ich profesji.

Jeśli nie mają, to niech po prostu mi to napiszą, to sam otworzę podręcznik i im przepiszę

@2. Początkowo już myślałem, że tego posta chcesz wspólnie ze mną pisać. Ale rozumiem, że z Lechu?

Ja proponuje tak. Każdy z was napisze swojego posta, bo chciałbym, by w każdym poście znalazły się przemyślenia, odczucia albo wspomnienia waszej postaci.

Ale. Jeden z tych postów będzie miał napisaną wspólnie (Ty i Lechu) część. Na przykład z dialogiem. Np tak:

1. Lechu
- Wspomnienia
- Przemyślenia związane z życiem w błocie
- Stosunek do obecnego zadania

2. Eileen
- Wspomnienia
- Obserwacje pogody/spodlonych ludzi na ulicach
- Dalekie plany na przyszłość
- Stosunek do postaci Lecha
- Wspólna część z dialogiem i wspólnym działaniem

W takiej sytuacji post Lecha będzie mógł być krótszy, bo oczywiście docenię fakt, że część jego pracy poszła w treści, które znalazły się w Twoim poście.

I następna sprawa. Jeśli chcecie nawiązać jakiś rozbudowany dialog z jedną z moich postaci (na przykład Jurim, czy facetem na placu), możecie skorzystać do tego z naszego pliku Google Docs:

NOWY LINK
https://docs.google.com/document/edi...thkey=CMLbiK4J

Piszę się w nim normalnie jak w Wordzie.

@ 3

Tak, ojcem jest karczmarz, właściciel "Kota...". Ojciec gotów jest dać im trochę złota na start jakiegoś porządnego życia, ale konkretów nie podał. Pewnie sam jeszcze nie zdążył o tym pomyśleć. Fortuna to jednak na pewno nie będzie
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 07-09-2010 o 23:36.
Tadeus jest offline