Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2010, 19:58   #7
Eileen
 
Reputacja: 1 Eileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputację
@Lechu
A czemu nie chcesz pisać dialogu od razu w Docu? Z boku mamy chat prawie tak samo funkcjonalny jak gg (jak tylko doca edytują więcej niż 2 osoby na raz, to się klika na ten niebieski pasek, gdzie jest lista wyświetlających i już można sobie rozmawiać). Na bieżąco też widać co dana osoba pisze. Co więcej, wiesz dokłądnie KTO co pisze, bo są takie kolorowe kursory ;>

Na razie planuję napisać kawałek mojej retrospekcji, chciałabym jakość wspólnie stworzyć kawałek tekstu na temat naszego spotkania i nie głupio byłoby jakoś ładnie (i detalicznie) wspomnieć o rozmowie z karczmarzem.

I przy układaniu drewna w piwnicy ułożyłam sobie jakiś mały pomysł na rozmowę z kozakami, coby nam na "dzień dobry" postaci nie obili. Tylko jeszcze trzeba będzie otworzyć podręcznik i zobaczyć co tam na temat kozaków pisze.

Wtedy jak powstanie jakaś szablonowa "beta" naszego posta można z tym iść do mistrza, jak będzie chciał nam coś ładnego dostukać na temat realiów, to się ucieszymy...

Zapraszam do Doca, a jak nie to moje gg wisi (często jestem ukryta).
 
__________________
Zapomniane słowa, bo nie zapisane wierszem...
Eileen jest offline