Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2010, 14:28   #13
Eileen
 
Reputacja: 1 Eileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputację
Ja planowałam po prostu w swoim poście napisać, że w trakcie odpoczynku w tawernie poznaliśmy jeszcze kilka osób i okazało się, że w grupie łatwiej znaleźć pracę - tyle. Liczę, że każdy z graczy w ramach kawałka pod tytułem "jak trafiłem do miasta" wrzuci conieco o postaci, a jeśli ma ochotę na jakiś dialog, to się odezwie. Najgorzej zacząć - potem już z górki, bo nie trzeba będzie pisać tak dalekich retrospekcji...

Pytanie do uzupełniania karty: Wklepać całość do szablonu Warmłotka2, prawda. Tam są dla każdej cechy wiersze - wpisać tylko sumę w górne, czy jest na to jakaś zasada? Bo w tym generatorze zapisywało całość w 4 wierszach, więc nie wiem jaki tu jest schemat...

Pytanie 2: Umiejętności, które z powodu profesji wyszły mi x2 to jakoś dodatkowo się zaznacza, niz tylko "wykupione"?

@edit
Ja się na docu pojawię za jakiś czas - na razie robię listy z programowania i skanuję komputer antywirem, bo chyba coś w przytulaku mieszka ;/

Polecam pisanie bezpośrednio na docu, bo łatwo można to skorygować (mistrz widzi na bierząco co się dzieje, jeśli też jest), można z boku w czacie pogadać z innymi aktualnie piszącymi (Lechu pójdzie do mnie na studia! ;> ). Wystarczy kliknąć na ten niebieski pasek, gdzie pisze kto wyświetla dokument.

No, a dzisiaj będziemy się kozaczyć... Chyba
 
__________________
Zapomniane słowa, bo nie zapisane wierszem...

Ostatnio edytowane przez Eileen : 08-09-2010 o 14:32. Powód: Bo coś mi się przypomniało ;>
Eileen jest offline