Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2010, 14:31   #21
SmartCheetah
 
SmartCheetah's Avatar
 
Reputacja: 1 SmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Kaitlin Zobacz post
Grupa klonów? Czemu tak twierdzisz, każdy z was wygląda inaczej

Szczególnie wyróżnia się tu Fiannr, ma bardzo delikatną można by powiedzieć że dziewczęcą twarzyczkę, co sprawia że się wyróżnia spośród reszty która przypomina dojrzałych mężczyzn. Cheetach też choć on jest zupełną odwrotnością Fiannr'a i ma dość groźną twarz, ciekawe jaki charakter

A Avatar masz ładny Morfik, mi taka bródka u faceta nie przeszkadza tak tylko troszkę bardziej sugerowałam się elfimi gustami.
Charakter odpowiadający jego pyszczkowi ;> A po avku Fiannra na początku myślałem że gra kobietą, gdy dopiero później do mnie dotarło - po przeczytaniu jego wstępu - że to jednak chłopak :P
Mój ani wąsów ani bródki ani długich włosów nie ma więc faktycznie to ja i Fiannr wyróżniamy się na tle innych. No i Kaitlin która mimo wszystko jest kobietą.
 
__________________
DonÂ’t call me your brother
Â’cause I ainÂ’t your fucking brother
We fell from different cunts
And your skins an ugly color!
SmartCheetah jest offline