Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2010, 15:37   #16
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Tylko rozwinięcia z profesji wpiszcie sobie do środkowej (te, które wykupiliście i te których jeszcze nie). Że była tam zdolność zobaczę sam, widząc, że w "Razem" - ostatnim wierszu będzie więcej niż wynika z samego rozwinięcia.

Przykład

Krzepa
35
+10
40

Wylosowaliście 35, w profesji można było rozwinąć o 10, ale tego jeszcze nie zrobiliście, a razem nagle jest 40. Wtedy po prostu zajrzę do listy zdolności, zobaczę, że jest tam bardzo silny i będę wiedział skąd tam się nagle o 5 więcej zrobiło.

Jeśli wykupicie za 100pd (albo darmowe rozwinięcie) +5 do Krzepy, to będzie to wyglądało tak:
35
+5
45

Wykorzystaliście z tego +10 już +5, to zostaje wpisane tylko +5.

To trochę pokręcone, dlatego nie chciałem byście to już teraz wypełniali. I tak, ja jako MG patrzę tylko na ostatni wiersz cech i umiejętności i zdolności. Te wszystkie obliczenia i rozwinięcia mnie mniej interesują.
 
Tadeus jest offline