Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2010, 07:37   #19
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Dobra. Rekrutacja została zakończona, więc już oficjalnie rozpoczynamy zabawę. Zgodnie z podstawowym regulaminem sesji macie 5 dni na posta (czyli do 13tego września do północy).

Jeśli jednak napiszecie szybciej, to i szybciej pójdziemy dalej z moim postem. Mickalroxa prosiłbym o podanie numeru GG, to dopiszę go do pozostałych, które znaleźć można w pierwszym poście komentarzy.

Z początkowych uwag (w końcu to sesja dla początkujących):

1. Warto pamiętać, że najlepszym sposobem na zniechęcenie MG do naszej osoby jest wysłanie mu zamiast wymaganej KP w PW linka do jednej z tych okropnych stron z uploadami. Raz, że jest tam pełno śmieci, które zaśmiecają cookiesy, dwa, że trzeba się do tego przekopać przez tony pierdół, trzy, że w większości firm takie strony są poblokowane, a cztery... wystawiony mi akurat plik był zablokowany jakimś hasłem. Jeśli nie chcecie, by znienawidzono was jeszcze nim przeczyta się wasze KP, to więcej tego nie róbcie Screeny można zamieścić na imageshack, a potem od razu wkleić forumowym toolem do posta.

2. Krótki kurs korzystania z naszego Google Docs.

Załóżmy, że macie już większość posta, a chcecie jeszcze o coś zapytać jednego z pobliskich NPCów. Wchodzicie wtedy przez link do dokumentu, szukacie swojej lokacji (np. Aleja Sprawiedliwości) i zaczynacie pisać zaczepkę dla NPCa.

https://docs.google.com/document/edi...hkey=CMLbiK4J#

Na przykład tak:

Felix nie do końca jeszcze rozumiał sytuację, postanowił więc wykorzystać ponownie niezwykle gadatliwego gapia.
- A tu straży żadnej nie ma?

Ja to widzę i odpowiadam jako MG
- A nie ma, nie ma. - odparł miejscowy - Czasem zdarza się, że ludzie nie wytrzymują i sami rzucają się na biedaka... co strażnicy będą kark nadstawiać i im przeszkadzać? Przecie skazany i tak trafi do Morra...

I tak dalej. Tworzy się dialog, który możecie potem wkleić do swojego posta. Taką rozmowę można toczyć też w parę osób. Dokument doca wszyscy mogą edytować jednocześnie. Przykład tego widzicie w rozmowie z kozakami, którą widać w poście Eileen.

Jeśli nie ma w dokumencie waszej lokacji, to po prostu ją dodajcie - najlepiej gdzieś na dole, by była widoczna.

3. Jest to sesja dla początkujących, więc jestem gotów recenzować wasze posty. Jeśli chcecie, to po każdej turze napisać mogę, co było u was ok, a co bym poprawił. Publicznie w komentarzach albo prywatnie na PW. Jak wolicie.

4. Jeśli edytujecie swojego posta w sesji, poprawiając jedynie styl, czy błędy, to nie musicie podawać nic w powodzie edycji. Jeśli jednak po wstawieniu przeedytowaliście swój post tak, że zmienione/dodane/odjęte zostały treści, to wspomnijcie o tym w komentarzach, by inni ponownie do niego zajrzeli.

Zachęcam do wspólnego kombinowania z towarzyszem z "pary".
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 09-09-2010 o 13:20.
Tadeus jest offline