Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2010, 18:42   #6
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
no to moje pytania:
1. Czy można stworzyć kartę z założeniem "gracz nr.2 albo żaden" na własne ryzyko? chciałbym się wysilić ale...
2. ...jak młoda mogłaby być wtedy postać? Z doświadczenia w wampirze wiem że najwięcej zabawy przychodzi mi w grze postaciami w przedziale -16-18, zupełnie inne spojrzenie i efekty gry. Tak jakby...do tej pory gra wampirem po 20 nie tworzyła nic spektakularnego.
3.Jakie byłyby zastrzeżenia co do postaci w temacie "próby zajęcia 'szklanego*' miejsca"?

*-pojęcie powstałe "kiedyśtam" szkoło jest kruche i niewidoczne, więc nie wiadomo czy komukolwiek uda się na nim usiąść nim pęknie.

Edit:
Ah, i jak długich postów się spodziewasz? Sesja na małą ilość graczy...nie wiem, jak ponad A4 na post to jednak sobie odpuszczę, granie a pisanie wspólnie książki to dla mnie jakby dwie sprawy.

Edit2:
Skonkretuj proszę kartę postaci w kwestiach typowych wampirowi, nawet jeżeli jej większość zajmie historia, wciąż nie wiem jak do tego podejść.
Co określać? zająć się Atrybutami, talentami, wiedzą, czy tylko umiejętnościami?
Cokolwiek interesują nas 'Atuty' i człowieczeństwo (ten punkt nawet u ludzi nie musi być pełen)?
No i jak z punktami na to wtedy? Z tego co zrozumiałem jest ich ile ich potrzebujemy ale "skill cap" zabrania dawać w coś kropki szczęścia.
 

Ostatnio edytowane przez Fiath : 10-09-2010 o 18:58.
Fiath jest offline