Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2010, 19:49   #7
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Fiath
Ad. 1 Odpowiem pytaniem na pytanie. A co jeśli będziesz miał najlepszą KP lub będziesz jedyny? Czy także wtedy będzie interesował Cię udział w sesji?
Jak pisałem w pierwszym poście sesja z założenia jest dla jednego gracza. Pomysł polega na pokazaniu inicjacji śmiertelnika w świat wampirów. Coś co w podręczniku nazywane jest preludium, tutaj rozbudowane do formatu pełnoprawnej sesji.
Dwóch graczy mogę przyjąć jeżeli naprawdę będzie duże zainteresowanie.
W tej chwili niestety nie mam jeszcze żadnego KP.
Ad. 2 Optymalny wiek postaci to 20-30 lat. Trudno mówić w przypadku szesnastolatki o ustabilizowanej finansowo, psychologicznie i rodzinnie postaci.
Ta właśnie stabilizacja jest jednym z głównych warunków jaki musicie uwzględnić przy tworzeniu postaci.
Ad. 3 Jeśli dobrze rozumiem to chodzi Ci o to, jakie warunki musi spełniać teoretyczny drugi gracza. Jeżeli o tak, to odpowiem, że takie same jak pierwszy.

Ciężko mówić o minimalnej długości postów. Dla mnie nie liczy się ilość, tylko jakość. Stworzony klimat i styl. O waszych możliwościach wyrobię sobie zdanie na podstawie waszych KP lub ewentualnie po postach jakie piszecie do innych sesji.

Wampirze aspekty KP wogóle Cię w tym momencie nie interesują. Piszesz tylko historię śmiertelnika i to koniec. Jedynie możesz ewentualnie zasugerować mi jaki klan, by Cię interesował. Tylko jak pisałem wcześniej, ta sugestia może nie być wzięta pod uwagę. Mam swoje założenia w sesji i niektóre klany po prostu do niej nie pasują.
Sesja jest storytellingiem, więc żadnych kropek nie będzie.
To chyba tyle.

OTRZYMANE KP:
Blaithinn jako Meyumi Sou;
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.

Ostatnio edytowane przez brody : 11-09-2010 o 19:54. Powód: dopisek o KP
brody jest offline