Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2010, 10:17   #31
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Moi drodzy.

Mam 10 KP i jeszcze kilka nieoficjalnych i oficjalnych zgłoszeń.

Mam pytanie czy wszystkie KP zostaną dosłane w skróconym terminie do 12.09.2010r czy tez ktoś ma zamiar nadesłać KP w terminie pierwotnym - to znaczy do 15.09.2010r

Drugiego rozwiązania, szczerze mówiąc, wolałbym uniknąć.

Zatem informuję, że czekam na KP (lub na ewentualne zgłoszenia o nadesłaniu ich w terminie do 15.09.2010r) do jutra (12.09.2010r) do godziny 20.00. Karty lub informacja o ich późniejszym przysłaniu złożone po w/w terminie NIE ZOSTANĄ PRZEZE MNIE UWZGLĘDNIONE w procesie rekrutacji.

Informuje też, że KP wysłane po 12.09.2010r będą miały od razu gorszy start w ocenie. Dwa tygodnie (a tyle wisi ta rekrutacja) to wystarczająca ilość czasu by zrobić dobre KP. Ktoś, kto nie wyrabia się w tym terminie budzi niepokój co do tego, czy wyrobi się z pisaniem postów w normalnej grze na czas.

To tyle.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 11-09-2010 o 11:30.
Armiel jest offline