Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2010, 14:27   #14
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Generalnie teraz działa dla mnie gorzej niż kiedyś... bo wtedy problemem było to, że im dłużej miałem ją otwartą, tym bardziej muliła komputer i trzeba było ją resetować co jakieś 30 minut.
A teraz mulenie komputera następuje natychmiastowo
Nooo, to naprawdę świetna przeglądarka, gdy trzeba ją co pół godziny resetować Mnie by szlag trafił. To znaczy kiedyś, bo teraz to niezbyt mogę długo na necie siedzieć

Przyznam, że próbowałam znowu działać na Operze. Miła, ale mimo wszystko to nie to jednak. Trochę czasu zajęła mi jej konfiguracja do własnych potrzeb, a i tak nie osiągnęłam tego, czego chciałam. Przyzwyczajenie jednak robi swoje, najbardziej odpowiada mi Lisek, tym bardziej, że parę dni temu ukazała się aktualizacja bety i poprawili w zasadzie wszystko, co mi przeszkadzało - jak na życzenie Pojawiły się wreszcie przyciski zamykania na skórce, którą używam, a zwijane menu przeszło śliczny lifting, a nawet pojawiła się opcja "ostatnio zamknięte karty". Teraz już jestem bardzo zadowolona, tylko żeby jeszcze wtyczki wszystkie działały, to już będę szczęśliwa
 
Milly jest offline