WÄ…tek: Star Wars
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2010, 19:40   #1
Jacobi
 
Reputacja: 1 Jacobi nie jest za bardzo znany
Star Wars

Więzienie nr. 354, Coruscant

Kapitan właśnie wszedł do swojego gabinetu. Zaczął czytać akta więźnia którego za chwilę tu przeniosą do tego więzienia. "Po cholerę przenosić więźniów? Nieważne, dowództwo każe ja robię..."- zaczął czytać akta swojego przyszłego podopiecznego.

"ImiÄ™: Bagen
Nazwisko: Dreed
Rasa: Zabrak
Wiek: 34
Planeta rodzinna: Iridoria
Wyrok: 25 lat więzienia, pozostało 13 lat
Zbrodnia: Morderstwo - Zaraz po ukończeniu 21 lat zamordował z zimną krwią Ragen'a Dreed - własnego ojca. Przyznał się do winy..."- tym momencie lekturę przerwało mu
pojawienie się hologramu sierżanta Kriss'a.
-Kapitanie, wjechaliśmy w pułapkę, przyślicie posiłki! Nie utrzyma...-Kriss dostał z blastera
prosto w głowę. Następna seria strzałów rozwaliła nadajnik, a ostatnim co kapitan zobaczył przed eksplozją była postać w całości zakuta w ciężką mandaloriańską zbroję...

Władze nigdy nie dowiedziały się dlaczego dobrze zorganizowana grupa zadała sobie trud uwolnienia Zabraka. Nie miał on powiązań mafijnych, a oddanego rekruta można zdobyć znacznie łatwiej. O czym władze nie wiedziały sam Bagen też tego nie wiedział w momencie napadu...

Cóż...
Jest to moja pierwsza sesja na forum więc nie mam wielkich wymagań co do graczy. Przyjmę prawie każdego, kto prześle kartę. Potrzebuję 4-6. graczy.
Storytelling, ew. ja sobie sam rzucÄ™.

Postaci w dowolnym wieku, NIE Jedi, przebywajÄ… aktualnie na Coruscant.
Wolałbym żeby postaci były najemnikami. Uwaga, gracz z najlepszą hist. zostanie nagrodzony (żadnych pytań - element fabuły)
Akcja będzie się toczyć jakieś 500 lat przed filmami.
 

Ostatnio edytowane przez Jacobi : 13-09-2010 o 11:48.
Jacobi jest offline