Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2010, 19:48   #10
Miriander
 
Miriander's Avatar
 
Reputacja: 1 Miriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie coś
Gratulacje! Zostałeś dodany do grona znajomych użytkownika Haya-chan>:3, członka grupy BioPro! Biopro jest społecznością skupioną na rozwoju kariery i życia zawodowego w szeroko pojętym sektorze inżynierii biologicznej.Pomoże Ci poznać ludzi, AGI i upliftów, zaistnieć w branży i monitorować rynek pracy. Zapraszamy do przejrzenia profilu użytkownia Haya-chan>:3


\(^o^)/ Konnichiwa! \(^o^)/ Nazywam się Nanami Sasakawa i od roku pracuję jako freelancer dla Somateku.Praca ta daje mi duże możliwości i sprawia, że mogę się spełnić jako analityk biobehawioru!
↑rozwiń, by dowiedzieć się więcej

Imię i Nazwisko: Nanami Sasakawa
Pochodzenie: BFJaponia, okolice Kyoto AF – Nectar, Luna, kliknij, by dowiedzieć się więcej.
Obecny Morph: Remade stworzony przez Visciria Studios. Dowiedz się więcej!
Wiara: Tak.
Doświadczenie zawodowe:
(...)
Obecnie pracuję nad: Strumieniowy model zachowania chmury bakteriofagów ΦX174 w warunkach niskiej temperatury.
Dodatkowe kwalikifkacje: łatwość w nawiązywaniu kontaktów face2face, zaawansowana wiedza elektroniczna, znajomość architektury systemów czasu rzeczywistego, dyspozycyjność, miłe usposobienie (sprawdź opinię znajomych!)






Khm, a tak na szybko dla współgraczy : stworzyłem postać opartą po części na schemacie Anioła Przyszłości, jednak ukierunkowywuję go w stronę 'postaci wsparcia' techniczno-socjalnego. Zdolności wezmę podobne jak w template Research Scientis z NPC 1 File Prime, czyli:

Koło/powyżej 60: Medicine, Interfacing, Psychochirurgy, Electronics, Hardware, Research, Networking: Scientists, Programming, Investigation, Academicsbioinżynieria), Profession,

Dodatkowo chcę przyznać dość sporą liczbę punktów w Impersonation i Kinesics, niestety pewnie na rzecz Deception. Uch...pobożne życzenia by wyrobić się ze wszystkim, prawda?

Najważniejsze: postać jest zorientowana na interakcję ze środowiskami naukowymi i przeprowadzanie śledztwa z punktu widzenia eksperckiego, tzn. analizy zachowań istot świadomych z naciskiem: biologicznych. Nie wiem, czy te zdolności, które wypisałem, podpadają pod ten schemat, ale postaram się w porozumieniu z narratorem zapełnić jak najszybciej postać mechanicznym mięskiem.
Zamierzam nadać jej ugodowy i dość ciepły, choć energiczny charakter: wiecie, łączymy, nie dzielimy

Kto pozwoliłby dożyć postaci późnej starości: postać/-ie zorientowane na infiltrację/walkę oczywiście. Ważne, by conajmniej jedna postać miała szerokie kontakty w półświatku czy inszym kryminale. Hacker z prawdziwego zdarzenia przydałby się, wtedy odpuściłbym trochę ze zdolności programowania i elektroniki. Jakaś mrukliwa postać z mhr0kiem w duszy powinna znaleźć miejsce w tej drużynie, jak i ktoś w gorącej wodzie kąpany, z którym będzie problem na misjach i którego trzeba będzie przytulić, gdy życie jest złe. A raczej, przytulić bo życie jest od przytulania się


Uff, kończąc niepotrzebnie długi post i sumując: postać "profesorka" z miłym i dość ciepłym charakterem, który zamienia się w zdedykowaną i energiczną osobowość gdy ludzkości grozi wymarcie

P.S. No i oczywiście mamy tutaj drugie dno, ale to do odkrycia na sesji

EDIT

Skomentuję, choć pewnie nieuprawnienie, kwestię Firewallu. Gdy czytałem rekrutkę, miałem w głowie Stand Alone Complex z serii Ghost in the Shell. Firewall to twór emergentny, podobny do giełdy - cała masa różnorakich indywiduum nieświadomie tworzy pewien porządek kierując się własnymi interesami. W tej serii trend który został podchwycony przez ludzi doprowadził do serii ataków terrorystycznych mających na celu zabójstwo szefa policji. Ataki wyglądały na powiązane, następowały jedne po sobie i razem miały o wiele większą moc, niż gdyby były przeprowadzone w różnym odstępie czasu - jednak, każdy z tych ataków był podyktowany innymi względami, prowadzony przez zupełnie inne planowanie i przez zupełnie inną grupę interesów.


Inny przykład, tym razem z wiki - pożar w którym zginie jakaś liczba ludzi, może okazać się tylko i wyłącznie przykrą tragedią. Jednakże, jeśli odpowiednia liczba osób będzie wierzyć, że pożar nastąpił w skutek podpalenia (plotka?), mogą oni podjąć jakąś akcję w tym zakresie, np. szukać winnych/wzniecić więcej pożarów. Dlaczego mieliby ludzie tworzyć takie zachowania?
Nie znajduję na to prostej odpowiedzi. Cel do którego może prowadzić mem/trend taki jak np. w końcu zawiązanie się ruchu na rzecz poprawy bezpieczeństwa przeciwpożarowego i zwolnienia w administracji lokalnej tak jakby "osiąga się sam".

Firewall może być grupą siatek wywiadowczych różnego szczebla, ale przez zorganizowane działania całej masy ludzi, poprzez odpowiednią kontrolę trendów/zachowań rozchodzących się wśród nich, wymusza na tej masie działania (i to skuteczne) które niwelują niebezpieczeństwa grożące wymarciem ludzkości.

To trochę skomplikowana i może w moich słowach nieskładna idea, ale tak ją rozumiem.
 

Ostatnio edytowane przez Miriander : 13-09-2010 o 14:48. Powód: Coś mi tam do głowy wpadło
Miriander jest offline