Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2010, 07:53   #40
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Merill - zgłaszałeś możliwość opuszczenia kolejki mi na GG już w czwartek i ja się zgodziłem - brak posta zrozumiały, dostałem wytyczne co robisz i to mi starczy

Szarlej - pisałeś, ze masz awarie sprzętu jakiś czas temu, rozumiem ze ona nadal trwa - mam nadzieję, że szybko się z nią uporasz bo w innym przypadku będę musiał podejmować jakieś decyzje co do twojego bohatera

hija - sytuację ze spóźnieniem rozumiem, zdarza Ci się to po raz pierwszy i nie ma sprawy

Merigold - dzięki, że się udało wrzucić posta

Hesus - żółta kartka - kolejne niewrzucenie posta skutkuje brutalną "kasacją" postaci, nie zostałem uprzedzony o tym, ze się spóźnisz lub opuścisz kolejkę.

Co do akcji dalej. Czekam jeszcze na posta hji i wrzucam swojego - prawdopodobnie dzisiaj w okolicach północy.

Termin na odpisanie będzie ten sam - niedziela do godziny 20.00. Po prostu będziecie mieli o 1 dzień mniej, za co przepraszam.

Przypominam, że zgodnie ze wstępnymi założeniami, które ustaliłem w pierwszym poście w komentarzach (przepadł po starcie danych na LI), zbyt częste spóźnianie się nawet z powodów osobistych będzie przeze mnie traktowane po pewnym czasie, jak niewyrabianie się w czasie.

Sorki za brutalność, ale - tak jak pisałem - ciężko się prowadzi 11 osób i żartobliwie wspomniałem, ze chciałbym by zostało góra 8.

Oczywiście to żart. Mogę prowadzić nawet 11 osób, lecz pod warunkiem, że utrzymamy dyscyplinę z postami. Inaczej gra dla takiej ilości bohaterów zwyczajnie nie ma sensu.
 
Armiel jest offline