Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2010, 16:24   #11
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Mam parę pytań, głównie dotyczących sprzętu

1.Czy takie kombinezony, jak podałeś w materiałach (te podstawowe) nosi każdy (nawet dzieci) poza kwaterą i ew. w przypadku niektórych zawodów, biurem?

2. Czy możesz opisać (może właśnie w Materiałach dodatkowych) działanie Tabletek Szczęścia? Chodzi o to, czy otumaniają umysł, przez co człowiek przestaje się przejmować depresją (i resztą też), czy wspomagają wydzielanie hormonu szczęścia i wprawiają osobnika w stan sztucznie wywołanej euforii? A może coś jeszcze innego? Czy występują jakiekolwiek skutki uboczne/niepożądane, typu zawroty głowy, krwawienie z nosa, cokolwiek?

3. Czy pokój i biuro można sobie dowolnie umeblować? Chodzi mi dokładniej o wystrój bazy, czy są to surowe, tanie metalowe stoły, krzesła i szafki, czy coś bardziej Ziemskiego, z naciskiem an drewno i tworzywa sztuczne? Pozwalają trzymać tu rośliny doniczkowe (pewnie tak :P) i zwierzęta (tu mnie ciekawi odpowiedź :P )?

To chyba wszystkie pierdoły, póki co
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline