Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2010, 11:17   #13
Ekaton
 
Ekaton's Avatar
 
Reputacja: 1 Ekaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwu
Piwniczka jest zdecydowanie najlepszym miejscem na prowadzenie sesji. Jest tym dla Warhammera czym staropolska karczma dla Dzikich Pól czy ruiny dla Neuroshimy.

Ja u siebie ściany ozdobiłem klimatycznymi, raczej mrocznymi grafikami, listami gończymi, dekretami (na papierze czerpanym, jak radził Cedryk) i klimatycznymi zasłonami. Oświetlenie musi być bezwzględnie złożone jedynie ze świec. Znicze średnio pasują, ale co kto lubi. Do tego warto pokusić się o kilka kadzidełek, lecz nie wolno z nimi przesadzić.

Stół na którym gracie powinien być masywny i ciemny. GM powinien siedzieć trochę oddalony od graczy. Ja zawsze mam przy sobie małą szafeczkę z szufladami, w której trzymam rekwizyty i mapy (aby wścibskie oczy nie odkryły wcześniej co przygotowałem )
 

Ostatnio edytowane przez Ekaton : 14-09-2010 o 11:20.
Ekaton jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem