Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2010, 10:07   #23
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
No cóż, nie otrzymałem więcej informacji o kartach, także nie ma co kontynuować tej rekrutacji. Prawdziwe zainteresowanie było znacznie mniejsze niż można sądzić po wpisach w tym temacie i kilku reputacjach, jakie za nią otrzymałem. Szkoda, bardzo szkoda. Zwłaszcza, że większość kart, jakie dostałem, nie spełniała podstawowych założeń postaci osadzonych w świecie i... po prostu zwyczajnych, na jakiś tam swój sposób. Albo przekombinowane, albo nierealistyczne albo tak dziwaczne, że sam nie wiedziałem co autor miał na myśli. Przyszły też dwie karty dobre, spełniające założenia i satysfakcjonujące i te dwie postanowiłem przyjąć.
Są to:

Armiel jako John Green
Campo Viejo jako Swen "Jorg" Jorgensten

Poza tym w sesji udział wezmą:

Eleanor jako Liberty Montrose
Irrlicht jako Daniel Radcliffe
Lost jako Alexander White
oraz Widz jako David Thomson

Rekrutację proszę jeszcze tu zostawić dziś i przenieść do archiwum dopiero jutro. W razie jakbym dostał dziś jakąś dobrą kartę to skłonny jestem postać do sesji przyjąć.

Pozdrawiam

PS. Komentarze do sesji:
http://lastinn.info/komentarzy-do-se...-zycia-11.html ([komentarze] Cena Życia)
 

Ostatnio edytowane przez Sekal : 15-09-2010 o 10:11.
Sekal jest offline