Wątek: [?] Maximus
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2006, 15:54   #11
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Drogi Tartusie, naprawdę nie chcę cię zniechęcać do prowadzenia, ale jak na podstawie broszurki można np. produkować BMW?
http://www.lastinn.info/viewtopic.php?t=2151
Pod tym linkiem jest rekrutacja do pewnej sesji, gdzie MG na tyle wytłumaczył świat, że nawet ktoś kto nie zna książek Kresa (a dokładnie książki o krainie Szerer), będzie mógł zagrać.
Oczywiście nie jest obowiązkowe aż tak wielkie rozpisywanie się ale...
Gracze na tym forum mają wybór, więc ci bardziej doświadczeni, tacy którzy swoim kunsztem literackim wzbogacają sesje napewno nie wybiorą sesji gdzie jest napisane"
Cytat:
Napisał Tartus
Klimaty raczej mroczne. Orkowie i inne mroczne rasy są w tej krainie. W niektórych miejscach dochodzi do wybuchów wulkanów i trzęsień ziemi. Kiedyś świat był dużo bardziej wspaniały, ale przez orków i gobliny wszystko zostało zniszczone. Mam nadzieję że taki opis świata wystarczy.
Nie taki opis świata nie wystarcza. To że piszesz że klimat jest raczej mroczny...
To jaki ten świat był? Piekny dla kogo? Kto nim wcześniej władał? Jak i dlaczego zniszczyły go "badboys"? Dlaczego nie udało się ich odeprzeć obroncom? Jaki obecnie panuje ustrój? Wszyscy oprócz orków i goblinów są niewolnikami?
Oto właśnie m.in chodzi, o stosunki między -rasowe, -państwowe itp. Jak gracz ma np. plotkować albo wspominać o jakiś wydarzeniach, wiedzieć o jakiś oczywistych dla mieszkanców sprawach jak ty nic o tym nie piszesz?

Cytat:
Napisał Tartus
Nie mogę powiedzieć więcej ras gdyż każdy gracz sam wybiera rasę. Bez moich opisów itd.
Tu żeś strzelił sobie samobója. Na jakiej podstawie gracz ma wybrać sobie rasę skoro nie udostępniłeś żadnych opisów? Jeszcze się przyznajesz do tego sam. To co, mogę grać ogórkiem kiszonym który próbuje przywrócić chwałę rodu? Bo wredny ród montekiszonych spiskował z wielką kapustą i pozbawił moją rodzinę chwały i splendoru?

Dlatego ja sam nie chwytam się prowadzenia na tym forum, bo to ciut trudniejsza i bardziej wymagająca rzecz, niż się to wydaje na pierwszy rzut oka.

Pozdrawiam,
Darken
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline