Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2010, 23:50   #20
Ravanesh
 
Ravanesh's Avatar
 
Reputacja: 1 Ravanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputację
Ja tam nikomu dyszeć nad głową nie będę, chociaż wiem,że Armiel - ten "dręczyciel" tak lubi
Sama często słyszę od niego (w przypadku innych gier gdzie ja jestem graczem a Armiel MG ):"piszesz posta?" albo " czemu nie piszesz posta? widzę,że masz czas". Poza tym was Armiel "dręczy" w komentarzach lub przez GG albo na PW (niektórych telefonicznie) a mnie "dręczy" osobiście

A tak na poważnie to ostatni czyli pierwszy post MG został wrzucony 13 września. Na odpisanie jest czas siedem dni czyli do 20 września (poniedziałek). Jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości z jaką inni gracze wrzucili posty i chylę przed Wami czoła ale nikogo nie będziemy zmuszać do rezygnacji z czegokolwiek na koszt LI. To tyle.

Gdyby Armiel przesadzał ze swoim RYGOREM dajcie znać a już ja z nim "odpowiednio" porozmawiam
 
Ravanesh jest offline