Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2010, 16:51   #117
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Liberty narazie się rozkręca
Dobrze by było jakoś podejść żołnierzy i potem pach pach

EDIT
Co do broni...
Jak już napisałam w poście jeden z pistoletów maszynowych i strzelbę oddałam grupie Dorothy - Nathan.
Liberty ma berettę strażnika.
drugą Thompson + swój własny policyjny pistolet, trzecią Daniel + maszynowy
a co ma White?
Po za tym mamy jeszcze łuk i strzały oraz bumerang do cichego pozbywania się nieprzyjaciół naszych

Mam też dziwne wrażenie że o czymś zapomnieliśmy... więc poszperałam

1. Wyposażenie własne (każdy wie co ma )

2. Broń z domu MacGregora
Cytat:
"...Prócz strzelby, które mieli już po zmarłym, w domu znaleźli też jeszcze jedną dubeltówkę oraz rewolwer, chyba z dawna nie używany i nieco zaśniedziały. Nie było też do niego amunicji, a do strzelb znaleźli łącznie tylko dziesięć śrutowych pocisków. No i kilka wojskowych i myśliwskich noży..."

3. Broń tych co ścigali Marie
Cytat:
"...Przy ciałach znaleźli krótkofalówki, a poza leżącymi na asfalcie berettami jeszcze cztery zapasowe magazynki. W samochodzie nic więcej, poza sprawnym radiem, radiem CB a w bagażniku jeszcze pistoletem maszynowym H&K i kolejnymi sześćdziesięcioma nabojami..."

4. Broń tych z laboratorim
- pistolet tego co go zastrzeliła z łuku Liberty na górze + magazynek + kolejna krótkofalówka.
- 3 maszynowe + jakaś zapasowa amunicja

Proszę MG o weryfikacje naszych zasobów.
 
__________________
The lady in red is dancing in me.

Ostatnio edytowane przez Eleanor : 17-09-2010 o 17:16.
Eleanor jest offline