Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2010, 00:03   #4
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Paladyn wciąż nie mógł się przyzwyczaić do swojej nowej zbroi z pełnej płyty. Był teraz... no... tak jakby... zakuty w stal. A nawet dosłownie.

Kiedy wstawał, cała okolica dowiedziała się o ich obecności przy pomocy metalicznych trzasków i chrobotów.
Ujrzawszy ślepia w ciemności zasłonił się instynktownie swoją drewnianą tarczą i ułożył w ręce miecz tak, by móc wyprowadzić wyjątkowo szerokie i wyjątkowo silne cięcie.
Jednak bestie nie atakowały.

- Mości krasnolud dobrze mówi. - powiedział Ronir zza swojej tarczy, po czym zwrócił się do Karlega. - A ty, jak chcesz się na nie pchać to droga wolna. Idiotów nam tu nie potrzeba. Ci, którzy chcą żyć, niech za mną i krasnoludem idą. Ja na przodzie: nawet jak mnie dopadną, będą musiały się namęczyć żeby mnie z tego żelastwa wyskrobać... - zaśmiał się lekko.

Spróbował się ustawić tak, by jako najciężej uzbrojony, iść na przedzie.
I przede wszystkim iść, jak najdalej od tego zbiegowiska.
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 18-09-2010 o 00:07.
Gettor jest offline