Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2010, 18:28   #6
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Posta stanął. Z opóźnieniem, ale liczyłem na to, że sesja wystartuje dwa tygodnie temu...

Poziom nie jest może jakiś szalenie wysoki - za co przepraszam, ale chciałem już dać wam pole do popisu...

Postaci w panelu jest mniej niż graczy z jednego powodu - nie dostałem jeszcze potwierdzeń od wszystkich - a nie ukrywam - niektórzy pisząc na maila zapomnieli podać nicka z LI

deMouse'a (w wolnej chwili - znaczy po powrocie z urlopu) proszę o zmianę nazwiska na właściwe...

*****

Kilka uwag edytorskich do pierwszego posta. Data jest średnio istotna, ale jest późne lato, właściwie wczesna jesień. Noce bywają już chłodne choć w ciągu dnia bywa jeszcze nieznośnie ciepło. W zasadzie wszyscy - poza Ellandriel - przybywają do miasta przed nawałnicą, czy tego samego dnia (Zhoth'illam), czy dzień wcześniej (jak Direbl). Łatwo jest uzyskać informację, że dwa dni temu skończyło się uroczystości w jedynej w mieście świątyni Iouna, na które ściągnęło wielu pielgrzymów (i nie tylko pielgrzymów). Miejsc w karczmach (zwłaszcza tych lepszych) nie ma za wiele. Pomimo tego, że po mieście widać, że czasy swej świetności ma już za sobą, nie ma problemów ze znalezieniem odpowiednich sklepów czy rzemieślników; ceny są bardzo umiarkowane dla podstawowych towarów. Towary z wyższej półki (umagicznione, bardzo dobrze wykonane, etc) są w bardzo ograniczonej ilości i są przez to bardzo kosztowne.

Spokojnie można sobie improwizować (przybycie do miasta, etc), do zagospodarowania jest cały dzień - w razie pytań i jakichś grubszych deklaracji jestem do dyspozycji. Jedna uwaga - nie przepisujcie proszę do pierwszego posta swojej historii postaci - jeżeli będziecie uskuteczniać jakąś retrospekcję to nie więcej jak dzień (zakładamy, że podróż każdej z postaci trwała trochę dłużej niż dzień). Celowo nie we wszystkich fragmentach otwarcia są imiona czy inne określenia postaci - pasują bowiem do kilku postaci i po prostu zaoszczędziłem sobie pisania dwa razy tego samego. Jeżeli ktoś będzie miał problemy z połapaniem się to proszę pisać.
 
Aschaar jest offline