Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2010, 01:56   #42
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Moi drodzy - w związku z problemami organizacyjnymi (czytaj dyscyplina w pisaniu postów) przypominam zapis z pierwszego mojego komentarza (znaleziony w archiwum GG-docka)

"Witam serdecznie.

Rekrutacja przerosła moja najśmielsze oczekiwania zatem proszę o cierpliwość. Nie odpisujcie jeszcze na mój zawieszony post, póki Was nie poinformuję. Musze go przeredagować I to dość mocno.


A teraz troszkę zasad:

1. Ustalam kolejkę na 6 dni na odpisanie (to taka mroczna cyfra)

2. Jako, że jest Was tak dużo, podniosę poprzeczkę sesji i wymagań. I tak:
- pierwsze nieusprawiedliwione nie odpisanie na post - ostrzeżenie
- drugie - śmierć postaci lub koniec gry
Oczywiście przyjmuję do wiadomości czynniki losowe i wydarzenia osobisto - zawodowe. jednak, jak i one będą się za często pojawiały jako usprawiedliwienie - osoba zostanie oddelegowana do innej sprawy - czytaj - wypada z gry.
Podobnie będę traktował posty kilku linijkowe, słabe, pisane na "odwal się". Lecz znając Wasz dorobek, tak się nie stanie.

Pisanie postów:

1. Piszemy w miarę poprawną polszczyzną, jak komu wygodnie i lepiej. Nie wymagam podkreśleń, pogrubień - jedynie czytelności.

2. Często będę wymagał postów, jak je nazywam, intencyjnych - plan działania, plan akcji itp.

3. Wrzucamy jeden post w kolejce. Kolejność wrzucania postów jest swoistego rodzaju inicjatywą. Reszta powinna dostosować się do opisu zawartego w poście poprzednika.

4. reszta wyjdzie "w praniu"

EDIT:
Pierwszy post już jest. Można odpisywać.

Mam nadzieję, że wszystko już jest jasne. Nawet usprawiedliwione spóźnienia czy niewrzucania postów PO KILKA RAZY W KRÓTKICH TERMINACH spowodują, ze pożegnam takiego gracza.

Wybaczcie. Jak psiałem 11 osób to za dużo. I szukam sposobów na spełnienie mojego założenia z rekrutacji max 6-7 osób.

pozdrawiam nagminnych spóźnialskich.
 
Armiel jest offline