Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2010, 07:09   #10
Dhorr
 
Dhorr's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zapatashura Zobacz post
Zabawne, bo opis wyglądu pasuje raczej do krasnoluda po chemioterapii, ale na pewno nie gnoma. Gnomy wyglądają całkiem inaczej.
Wybacz, ale to nie Twój zakichany interes. Mogłem stworzyć człowieka wysokiego na metr, ważącego 150kg i z długą brodą, jeślibym chciał.
Nie lubię postaci wyglądających typowo dla swojej rasy. Cenię indywidualizm, zwłaszcza stylu. Wygląd mojej postaci jest umotywowany jej historią.
Zauważ, że gdyby wszystkie gnomy były czyste i łyse, to nie opisałbym tego (prawdopodobnie moja postać miałaby wówczas dredy do stóp).
A skoro zacząłeś czepianie się wyglądu postaci, to Twój opis wskazuje, że ubiór wart jest co najmniej z tysiąc sztuk złota - mam nadzieję, że karta postaci to odzwierciedla.

PS: Nie lubię grać z takimi jak Ty, nieważne czy jako gracz, czy MG. Wyraźnie zostało powiedziane, jakie nastawienie do świata i mechaniki ma tutejszy MG, a Ty (jako jedyny) wszystkich krytykujesz.
 

Ostatnio edytowane przez Dhorr : 19-09-2010 o 09:26.
Dhorr jest offline