Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2010, 13:12   #15
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Witam, jak juz MG pisal jestem obecnie na urlopie, i odpisuje z palmtopa, wiec wybaczcie mi brak polskich liter, poprawie tego posta po 23.09.

Moj gg to 6180434 z przyczyn w/w dostepny po 23.09.

Co nie co o mojej postaci.
Do miasta przybedzie jako:

Imie: Maroco Ribiera
Rasa: Czlowiek
Profesja: Szlachcic, podroznik/kartograf.

Wysoki na ponad 190cm, dosc szczuply, z lekko widocznym umiesnieniem. Twarz mial o delikatnych rysach, jednak oczy byly bystre i zaczepne, kolor mialy brazowy, i sledzily ludzi na ktorych patrzyly niczym wzrok jastrzebia sledzacego swoja ofiare. Skora, byla ciemna, niemal, brazowa, byc moze spedzil dlugie lata na statku, a byc moze byl z tych ras, co to rodza sie czarne jak noc, ale lata go juz wybielily. Co do wieku, to mogl miec rownie dobrze 30 lat co 50.
Podroznik ubieral sie w biala koszule i czarne, spodnie, mial brazowe buty do jazdy konnej, i skorzana sakwe oraz plecak, przy boku wisial mu rapier, a na dloniach mial czarne skorzane rekawice spinajace rekawy koszuli. Jego chod sugerowal, gotowosc do skoku, niczym tygrys w klatce, ktory krazy wokol, ogladajacych i czeka aby skorzyc, na stalowe prety klatki.

Jesli, ktos chcialby opisac, ze go gdzies mija, to bedzie wygladal, wlasnie tak.

W razie pytan, prosze o pytania tu.


Do MG.
Karte uzupelnie i skontaktuje sie na gg jak wroce.
Imie takze zmienie, po powrocie, bo mozilla na windows mobile, nie otwiera panelu sesji z lastinn.
 
deMaus jest offline