Wątek: [?] Maximus
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2006, 09:55   #12
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Darken
Dlatego ja sam nie chwytam się prowadzenia na tym forum, bo to ciut trudniejsza i bardziej wymagająca rzecz, niż się to wydaje na pierwszy rzut oka.
Drogi Darkenie nie wierzysz w siebie. Powinieneś spróbować, masz doświadczenie, a Twoje opisy i wypowiedzi powinny z pewnością zadowolić potencjalnych graczy.
PS. Jak byś zmienił zdanie jestem pierwszy w kolejce

Cytat:
Napisał Tartus
Te sprawne i szybkie istoty uciekną z prawie każdej walki. Nie są tchórzliwe tylko jak zobaczą że przeciwnik na 100% je pokona to napewno uda im się ucieczka.
Taki przykład. Opisałes rasę. Tylko co z Twojego opisu wynika? Praktycznie nic, może to, iż elfy są zwinne. A co z historią, klanami, stosunkami z innymi? To właśnie przemyślany klimat tworzy wspaniały nastrój na sesjach (szczególnie na forum), a przy takiej wiedzy graczy wypowiedzi będą musiały ograniczać sie do stwierdzeń: "Uciekam", "Atakuje"

Cytat:
Napisał Tartus
Mam nadzieję że taki opis świata wystarczy.
Opisu świata często nie można ująć w kilkunastotomowych ksiegach, a co dopiero w jednym poście. Nie wymagam oczywiście, abyś spędzał wszelkie wolne chwile nad układaniem wypowiedzi, które zadowolą wstrętnych użytkowników tego forum, ale tak się zastanawiam, czy cztery zdania majace opisać całkiem inny, niepowtarzalny Świat nie są przypadkeim kpiną z potencjalnych graczy.

Pozdrawiam
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline