Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2010, 22:47   #30
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Ja się nawet nie odzywałem, bo uznałem, że to logiczne, że jestem za. W końcu nawet gdyby nie było to ciekawe, intrygujące i pokazujące szerzej problem, z którym przyjdzie nam się zmierzyć, to mi ten post nie przeszkadza, bo nie ja go piszę. Jeśli ktoś nie lubi takich wstawek, może je omijać. Jak tylko nie zobaczy imienia żadnej z postaci przed tekstem, przelatuje o post w dół. Proste A dla reszty niech to będzie wisienką na tortownicy usmarowanej smalcem. Czy coś.

Cytat:
Napisał Gryf Zobacz post
Bla,bla,bla... wysokiego C - fajna ...bla,bla,bla...
Po pierwsze, nie "wysokiego", tylko "dużego". I nie "dużego", tylko "duże".
Po drugie, nie "fajna", tylko "fajne". Miseczki C (jak i inne) występują w parach, stąd liczba mnoga.
Po trzecie, nie "-" tylko "są".
Wersja finalna:
Bla,bla,bla... duże (w domyśle- miseczki, przyp. tłum.) C są fajne ...bla,bla,bla...

Ja wiem, że się czepiam języka, i to w komentarzach, ale nic nie poradzę, takie zboczenie :/

A post będzie jutro, bo dziś głupoty już tam zacząłem pisać :/
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline