Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2010, 13:30   #7
SmartCheetah
 
SmartCheetah's Avatar
 
Reputacja: 1 SmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłośćSmartCheetah ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Marrrt Zobacz post
Zapraszamy więc chętnych do sesji w postapokaliptycznym świecie wzorowanym na Falloucie.
Meooow.
Takie pytanie: Jak bardzo zamierzacie trzymać się świata i być kanoniczni? Rozważam dołączenie do sesji, ale jestem cholernym purystą jeśli chodzi o świat Fallouta i wszelakie niedorzeczności tegoż dotyczące (Niektórzy po prostu nie przyjmują do wiadomości że Fallout to nie rzeczywistość po wojnie nuklearnej tylko retro-futurystyczna wizja przyszłości po wojnie nuklearnej ;]) zadają mi okropne rany. Pewnie dlatego że wychowałem się na tej grze i wiem o niej prawie wszystko :P No i dlatego że jestem mutantem z NMA.
A nawet gdybym nie wcielał się w rolę gracza to myślę że mógłbym jakoś pomóc :P
 
__________________
Don’t call me your brother
’cause I ain’t your fucking brother
We fell from different cunts
And your skins an ugly color!
SmartCheetah jest offline