Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2006, 21:19   #11
diabolique
 
diabolique's Avatar
 
Reputacja: 1 diabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwu
demet znowu
Cytat:
GOSKA 36 KATOWICE17:10:34sorki ale mam prosbe do ciebie pewien pan prosil mnie zebym to napisal i przekazal dalej Jesli usuniesz ten list... bedzie to oznaczac, ze naprawde nie masz serca. Czesc, jestem 23 letnim ojcem. Ja i moja zona mielismy razem cudowne zycie. Bog poblogoslawil nas takze dzieckiem. Nasza dziesieciomiesieczna corka ma na imie Wandzia. Niedawno lekarz wykryl raka mozgu w jej malutkim ciele. Jest tylko jedna droga, aby ja ocalic ... operacja. To przykre, ale nie mamy dosc pieniedzy na operacje. "Epuls" i "Onet" zgodzily sie nam pomoc. Jedyny sposob w jaki moga to uczynic polega na tym, ze ja wysylam ten list do Ciebie, a Ty wysylasz go dalej, do innych ludzi. "Onet" sprawdza ile osob dostalo list. Kazda osoba, ktora otworzy i przesle list dalej , do co najmniej trzech osob, podaruje nam 32 centy. Prosze, pomoz nam ! jesli wyslesz ta wiadomosc do 11 osob, na Twoim profilu pojawi sie zajefakny znaczek. Nie pytajcie jak to dziala, ale dziala naprawde. podaj dalej
 
__________________
eMIEJoteSCe eNA PeODePyIeS
old desingn(tm)'s man
diabolique jest offline