Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2006, 12:00   #4
Mortiis
 
Reputacja: 1 Mortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znany
Hmm.. sesja jak narazie wydaje się dynamiczna, choć nadal czołgamy się po plaży ;p [ tudzież na skraju lasu/dżungli ] Posty są bardzo długie i jest mnóstwo do czytania i zastanawiania się ... ale to chyba dobrze ;p
Co do poczynań "naszej" dzielnej drużyny ... Jest "cukierkowa". Każdy chce pomóc innemu, to dobrze o nich świadczy, ale.. z doświadczeń wiem, że podczas wypadku jest milion gapiów i 1 który udziela pomocy.. a tu jest na odwrót.. wszyscy wręcz palą się do "ratowania życia " Nie mówię, że to źle, ale jakoś tak "za słodko" wg mnie, ale to tylko moja opinia. ;p
Jeśli chodzi o fabułę.. to jak narazie mamy totalną samowolę... dobry pomysł na "akcje na plaży”, ale pewne granice też powinny być ustalone, bo czasem zdążają się dziwne rzeczy. [ Zmartwychwstania ]

Bym też prosił o jakiegoś "newsa", bo jak rozumiem statek tak jakby "wybuchł" A jak rozumiem każdy statek ma naprowadzanie GPS, więc ten także musiał mieć.. chyba ;p

A tak pozatym to zapowiada się świetna sesja.

Pomarudziłem, to idę. ;p

Pozdrawiam.
 
__________________
Give me your soul, give me your black wings
I'm the Devil, I love metal !!
I'm the Devil I can do what I want !!
Mortiis jest offline